Tasarım, genellikle güzel sanatlar, görsel sanatlar, mühendislik, mimarlık, peyzaj ve diğer sanatsal yaratıcı işlerde bir planın veya bir nesnenin, belli bir inşa süresi içinde medyada getirilmesidir. Tasarım mutlaka özgün olmalı, bir yerden esinlenilmiş olmamalıdır. Bundan dolayı da tasarım süreci yeni bir nesne, ürün, mekân, yapı veya bahçe oluşturma sürecidir. Günümüzde üniversitelerin görsel sanatlarla ilgili fakültelerinde grafik tasarım ve moda tasarımı, mimarlık ve mühendislik fakültelerinde ise iç mimarlık, peyzaj tasarımı ve endüstriyel tasarım bölümleri bulunmaktadır.

Tez ve bilimsel araştırmalarınıza danışmanlık hizmeti veren firmamızdan, tasarım üzerine hazırlayacağınız lisans, master, doktora, bitirme tezi, ödev ve bilimsel makaleleriniz ile ilgili profesyonel yerli tasarımcı ödev fiyatları hakkında bilgi almak isterseniz, bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Tamamı konusunda uzman akademik kadromuz, size gerekli olan tüm tasarım desteğini verecektir.

Firmamız ayrıca her konuda ve akademik alanda ön lisans, lisans, master, doktora, bitirme tezleri ve bilimsel araştırmalarınızda, tercüme ve SPSS analiz hizmetlerinde de profesyonel tez danışmanlığı hizmeti vermektedir. Özellikle sosyal bilimlerde bilimsel araştırma ve tezlerinizin istatistiksel verilerle desteklenerek, hipotezinizin kanıtlanması gereklidir. Bunun için ihtiyaç duyacağınız program, verileri tüm dünya bilimsel camiasında kabul edilen SPSS programıdır. Firmamızda bulunan akademik kadromuz, saha çalışması, ana kütleden örneklem seçilmesi, veri toplama için anket sorularının hazırlanması, anket uygulaması, sonuçların alınması işlemlerini gerçekleştirirken, verilerin ayrılarak düzenlenmesi, eksik ve hatalı verilerin çıkartılması ve uygun verilerin sayısal olarak kodlanarak SPSS programına hatasız olarak girilmesi ve sonuçların tablo ve grafiklerle alınması işlemlerini ise SPSS uzmanı olan akademik kadromuz yapacaktır. Sonuçlar yorumlandıktan sonra bitmiş olan teziniz, size teslim edilir.

Bugüne kadar pek çok tez ve bilimsel makaleyi başarı ile tamamlayan konusunda uzman kadromuz, yerli tasarımcı tez veya bilimsel araştırma konunuz ile ilgili olarak da size yardımcı olacak ve proje boyunca kesintisiz hizmet sunacaktır. Ayrıca dilerseniz sadece yabancı literatürden çeviri hizmetimizden veya tez konunuzun temel olarak araştırılması aşamasında, yerli ve yabancı literatürlerin taranarak gerekli bilgilerin ve kaynakların toplanması hizmetimizden de yararlanabilirsiniz.

 

Menü