Tez Hazırlama

Tez Akademi firması olarak tez danışmanlık hizmeti konusunda nitelikli çalışma hizmeti veren firmamız hayatınızda önemli olan bu süreçlerde size yardımcı olarak tez çalışma yükünüzü üstünüzden almaktayız. Sen yazma ben yazarım ilkemiz ile firmamız olarak sizlerin çalışma tamamlandığında en iyi şekilde sonuçlanmasıdır. Tez  için deneyimli uzman kadromuz ile kurumsal olarak hizmet vermekte olup web sitemizde firmamızın vergi numarasını kontrol edebilirsiniz. Çalışmalarınız için sizi çalışmanıza hizmet verecek danışman hocamız ile konuşup görüş almanızı sağlıyoruz. Eğer çalışmanızı bizimle yapmaya karar verdiğiniz an itibari ile gizlilik güvenirlik ve zamanında teslim sözleşmesi yapılmaktadır.

Alanında uzman olan akademik kadromuz sorumluluklarının bilincinde olup zaman yönetimi konusunda özen gösteren kişiler arasından yapılan başvurulardan seçilmektedir. Firmamız kuruluşundan itibaren yılların vermiş olduğu tecrübesi ile tez ve araştırma yazılarınızda yılların vermiş olduğu tecrübe ve zaman yönetimi ile araştırmalarınızın zamanında teslim edilmesini sağlıyoruz. Bize web sitemiz üzerinden iletişim formunu doldurarak ya da kurumsal şirket hattımız ile danışanlarımıza hafta içi ve hafta sonu çalışma saatlerimiz arasında ulaşabilirsiniz. Tez danışmanlık hizmeti istediğiniz alanda web sitemizde yer alan talep formunu doldurup, tarafımıza ilettiğinizde en kısa sürede size dönüş sağlayacağız. Verdiğimiz hizmetler: ön lisans bitirme tezi, lisans bitirme tezi, yüksek lisans tez danışmanlığı, doktora tez danışmanlığı, üniversitelerin tez şablonuna uygun olarak düzenleme, tez içerik düzeltme, tez savunma sunumu hazırlanmasını isterseniz de ek ücret ile sunumunuzu profesyonel olarak yapmaktayız, ayrıca daha önceden yaptığınız çalışmalarınız teze dönüştürülür veya tezinizden makale yapılır.

Çalışmanıza göre belirlenen fiyat teklifini kabul etmeniz halinde toplam ücretin % 10’unu size ileteceğimiz hesap numaralarına gönderip dekontunu tarafımıza mail yolu ile ulaştırmanız gerekmektedir. Bizi tercih ettiğiniz andan itibaren çalışmanız hakkında tecrübeli akademik uzmanımız ile öncesinde ve çalışma tamamlandığı ana kadar olan süreçte telefonda görüşmenizi sağlıyoruz ve kesintisiz iletişim sağlamaktayız. Uzmanlarımız verilen çalışmanın ücretinin ilk %10’luk kısmı tarafımıza ulaştığında çalışmanız uzman kadromuz tarafından başlayacaktır. İlk önce konu ile ilgili literatür taraması yapılıp içerik oluşturarak tarafınıza gönderilecektir. Ayrıca tez ve projelerinize ait anket ve ölçeklerinizin veri analizi ve yorumlanması uzman ekibimiz tarafından sağlanmaktadır. Hazırlama hizmeti danışmanlığını istediğiniz çalışmaları sizin de değerlendirmeniz ile gerekli yerlerde düzenlemeler yapılmaktadır. Onay verdiğiniz çalışmaları gördükten sonra aralıklı olarak ödeme yapmanız gerekmektedir. Bunun dışında çalışmalarınız hakkında bilgi almak için çalışma saatlerimiz içinde bize ulaşabilirsiniz.

Önceki yazı
Tez Hazırlama Fiyatları
Sonraki yazı
Tez Yazım Merkezi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Menü