Tez Hazırlama Fiyatları

Tez yazma konusunda güvenilir ve profesyonel eğitim mi almak istiyorsunuz? Tez hazırlama evi olarak size deneyimli uzman akademik kadromuz ile bir telefon kadar uzağınızdayız. Firmamız tez hazırlama hususunda kurumsal olarak hizmet vermekte olup, vergi numaramız bulunmaktadır. Tez danışmanlık hizmetini bizden almaya karar verdiğiniz an itibari ile gizlilik sözleşmesi yapılmakta ve tezinizin fiyat teklifini kabul edip ilk ödemeyi, kaporayı size vereceğimiz hesap numaralarına yaptığınız ve tarafımıza teyit ettirdiğinizde çalışmanızın startını vermiş oluruz. Verdiğimiz tez danışmanlık hizmetleri profesyonel olup uygun fiyatlıdır.

Çalışmanız için ayrıca adınıza fatura kesen tez hazırlama fiyatları uygun olarak danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Akademik çalışmaların hizmeti konusunda öncü olan firmamız kuruluşundan itibaren vizyon ve misyonu ile güvenli, kaliteli içerikli, zamanında teslim edilen hizmet ve danışmanlık sağlamaktadır.  Uzman kadromuz sorumluluklarının bilincinde olup özenli bir şekilde yapılan başvurulardan seçilmektedir. Firmamız kuruluşundan itibaren güvenilirlik ve gizlilik esasına dayalı hizmet vermekte olup tez ve araştırma yazılarınızda yılların vermiş olduğu tecrübe ve zaman yönetimi ile araştırmalarınızın zamanında teslim edilmesini sağlıyoruz.

Arzu ederseniz web sitemiz üzerinden iletişim formunu doldurarak ya da kurumsal şirket hattımız ile danışanlarımıza hafta içi ve hafta sonu çalışma saatleri arasında bize ulaşabilirsiniz. Danışmanlık hizmeti istediğiniz alanda talep formunu doldurup, tarafımıza ilettiğinizde en kısa sürede size dönüş sağlanacaktır. Verdiğimiz hizmetler: ön lisans bitirme tezi, lisans bitirme tezi, yüksek lisans tez danışmanlığı, doktora tez danışmanlığı, üniversitelerin tez şablonuna uygun olarak düzenleme, tez savunma jüri sunumu hazırlanması ve ayrıca daha önceden yaptığınız çalışmalarınız teze dönüştürülür veya tezinizden makale yapılır.

Çalışmanıza göre belirlenen  fiyat teklifini kabul etmeniz halinde toplam ücretin % 10’unu size ileteceğimiz hesap numaralarına havale ya da eft yapmanız gerekmektedir. İlk önce tez konunuz ile ilgili detaylı literatür taraması yapılıp içindekiler kısmı oluşturarak tarafınıza gönderilecektir. Ayrıca tezinizde yer alan anket ve ölçeklerinizin veri analizi ve yorumlanması da istediğinizde uzman ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Danışmanlığını istediğiniz tez çalışmalarınız sizin de gözetiminizde vereceğiniz geri bildirimler ile gerekli düzenlemeler yapılmaktadır. Onay verdiğiniz çalışmaları gördükten sonra ödeme yapmanız gerekmektedir. Firmamız olarak size uygun taksitlendirme fırsatı da sunmaktayız. Geleceğiniz için önemli olan bu çalışmalarınız akademik dilde uygun olarak intihal oranı düşük olacak şekilde hazırlanmaktadır. Zaten tezinizi savunmadan önce intihal oranlarını ölçen programlarda (turnit in gibi) düşük olup, çalışmalarımız özgündür.

Önceki yazı
ÇALIŞMALARINIZI EN DOĞRU ŞEKİLDE YANSITIN
Sonraki yazı
Tez Hazırlama

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Menü