Tez Destek Ekibi

Tez Hazırlama Hizmetleri adındaki sitemiz uzman ve akademik kadrodan oluşan tez destek ekibi ile uzmanlık yolunda yorulmuş olan sizlere hizmet vermek amacıyla kurulmuştur. 2001 yılından beri tez yazma işi yapıyoruz, ilk zamanlarda sadece Sivas’ta hizmet verdik. Hizmet verdiğimiz kitleyi genişletmek istedik ve internet üzerinden hizmet vermeye başladık.

Tez danışmanlığı başta olmak üzere grafik tasarım, görsel iletişim tasarımları, veri analizi hazırlama konusunda danışmanlık, çeviri ve makale yazma konusunda hizmet veriyoruz.

Her türlü tez müşteri memnuniyeti esas alınarak uzman kadromuz tarafından özel itina ile yazılmaktadır. Sitemize girdiğiniz anda müşteri hizmetleri yetkilimiz ile canlı olarak sanal ortamda görüşebilirsiniz.

Danışmanlık almak istediğiniz teziniz hangi tür tez olursa ona uygun olarak değerlendirilir. Doktora tezi, yüksek lisans tezi, ön lisans tezi ve bitirme tezleri özel olarak ayrı ayrı uzmanlar tarafından değerlendirilip uygun şekilde danışmanlık ve tez yazım hizmeti verilmektedir.

Grafik tasarım ve görsel iletişim tasarım hizmeti verilirken amacına uygun olarak araştırmalar yapılıp size ve kurumunuza en uygun olan tasarımı seçmenize yardımcı olabiliriz.

Veri analizi hazırlama danışmanlığı ile bize ulaştırdığınız verilerin istatistiki değerlendirmelerini de dilerseniz danışmanlık hizmeti vererek dilerseniz analiz ederek sonucu size iletiriz.

İngilizce ve Osmanlıca çeviri hizmetimiz ile hem ödevlerinizde hem de diğer konularda iki dilde iki yönlü çeviriler yaparak işlerinizi kolaylaştırıyoruz. Çeviri kadromuz eğitimli ve uzman elemanlardan oluşmaktadır.

Makale hazırlama hizmetimiz ile tez konunuz hakkında geniş kaynak taraması yapılarak kurallara uygun olarak tez makaleniz hazırlanır.

Aldığınız ödevler konusunda zorlandığınız zaman da biz yanınızdayız. Dilerseniz ödevinizi hazırlarken danışmanlık hizmeti alabilirsiniz, dilerseniz zamanınız yoksa ödeviniz baştan sona uzman kadromuz tarafından hazırlanır.

Tez hazırlama danışmanlığı, grafik ve görsel iletişim tasarım danışmanlığı, çeviri ve ödev hazırlama danışmanlığını uzman akademik danışmanlardan almak isterseniz tezhazirlamahizmetleri.com hizmetinizdedir.

Tezinizi hazırlarken saha araştırması gerekli olduğu durumlarda anket çalışması da sitemiz tarafından yapılıp SPSS istatistik programı ile veri analizi yapılıp tarafınıza teslim edilir. Kurumsal bir hizmet veren firmamız hizmetin sonunda fatura vererek mali sorumluluğunu da yerine getirmektedir.

Sitemizin verdiği hizmetler için geliştirilmiş formu doldurarak başvuru yapabilirsiniz. Sonrasında uzman kadromuz tarafından aranacak ve almak istediğiniz hizmet hakkında görüşme sağlanacaktır. Ucuz tez şirketleri arasında dolaşıp not, zaman ve para kaybetmeyin. Kaliteli ve uzman kadromuz ile hizmete uygun fiyatlandırma yaparak taksitle ödeme imkanı sunulmaktadır.

Önceki yazı
Ucuz Tez Yazımı
Sonraki yazı
Garantili Tez Yazımı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Menü