Ön lisans, lisans, master, doktora, bitirme tezleri ve bilimsel araştırmalarınızda, çeviri ve SPSS analiz hizmetlerinde profesyonel tez danışmanlığı hizmeti veren firmamız, tez veya bilimsel araştırmanızın konusu ne olursa olsun, hepsi kendi alanında uzman olan çok sayıda akademik personelden oluşmuş tamamen profesyonel bir kadro ile çalışmaktadır. Bizimle çalışmaya karar verdiğiniz anda, hazırladığınız proje bitene kadar kadromuz, kesintisiz hizmet verecektir.

Öncelikle firmamızdan teziniz ile ilgili danışmanlık hizmeti almaya karar verdiğinizde, araştırma konusu veya akademik tez ile ilgili daha önce yayınlanmış yurt içi ve yurt dışındaki tüm literatür, kütüphane araştırmasından sorumlu personelimiz tarafından taranır. Bu araştırmayı yapan kütüphane sorumlumuz, konu ile ilgili tüm gerekli bilgileri hazırlar, dokümanlar içerisinde sizin tez konunuz ile ilgili işe yarar olanları ayırır ve size sunar. Bu arada tez konunuz ile ilgili akademik kadromuz, araştırma konusunun ana başlıklarını belirler, yurt dışında yayınlanan dokümanlar çevrilir, yararlanılan kaynakların isimleri araştırmaya eklenir ve böylece akademik araştırmanın asıl teorik kısmı tamamlanmış olur. Bu aşamadan sonra tez hakkında ileri sürdüğünüz hipotez ile ilgili istatistiksel verilere ve kanıtlara ihtiyaç duyulur. Bunun için saha çalışması, ana kütleden örneklem seçilmesi, veri toplama için anket sorularının hazırlanması, anket uygulaması, sonuçların alınması gerçekleştirilir. Veriler ayrılır ve sayısal olarak kodlanarak SPSS analiz programına giriş işlemi başlar. SPSS uzmanı olan uzman kadromuz, verilerin girişini hatasız olarak gerçekleştirir, veriler ile ilgili gerekli doğrulama analizlerini yapar ve sonuçları tablo ve grafiklere dökerek yorumlar. Son olarak bitmiş olan tez, müşterimize teslim edilir.

Eğer Sanat Tarihi veya Grafik Tasarım anabilim dalında Mitoloji ve İkonografi konusu ile ilgili tez, ödev veya bilimsel araştırma hazırlıyorsanız, firmamız profesyonel ikonografi ödev fiyatları konusunda size yardımcı olacaktır. Dünya literatüründe oldukça geniş bir konu olan mitoloji ve ikonografi hakkındaki teziniz veya bilimsel araştırmanız, literatür araştırmasının yanı sıra bilgisayarda grafik tasarım yapmayı da gerektiren bir sunum olacaktır. Konusunda uzman olan grafik tasarım ekibimiz, size profesyonel mitoloji ödev fiyatları konusunda gereken her türlü akademik desteği verecektir.

 

Menü