Hakkımızda

Tez Hazırlama Hizmetleri

Uzman Kadro Kesintisiz Hizmet

Tez hazırlama hizmetleri olarak yılların bilgi, birikim ve deneyimiyle çalışmalarımıza devam ediyoruz. Başta tez hazırlama olmak üzere birçok farklı alanda güvenilir çözümler sunuyor, elde ettiğimiz başarıları her geçen gün daha ileriye taşıyarak sektörün öncüleri arasındaki yerimizi koruyoruz.

Çeyrek asra yakın süredir müşterilerimizden gelen her türlü talebi en iyi şekilde karşılayabilmenin haklı gururunu yaşıyoruz. Ancak değişen dünya şartlarına uyum sağlamak adına hep kendimizi geliştiriyor, daima daha iyisi adına özveriyle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Dinamik yapımızı canlı tutarak hizmet verdiğimiz her bir alanda dünya standartlarında uygulamaların adresi oluyoruz.

Geniş Hizmet Yelpazesi

Tez hazırlama hizmetleri olarak her türlü talebi karşılamak adına geniş bir hizmet yelpazesiyle öne çıkıyoruz. Bu noktada başlıca hizmetlerimiz şunlardır:

  • Tez Danışmanlığı: Tamamı akademik kadromuzla doktora tezi hazırlama, yüksek lisans tezi hazırlama, ön lisans tezi hazırlama, lisans tezi hazırlama gibi süreçlerde sizlere yardımcı oluyoruz.
  • Tez Analizi: Hazırlanmış tezleriniz uzman kadromuzca titizlikle incelenmekte, eksik yönleri tespit edilebilmektedir.
  • SPSS Veri Analizi: İstatistik ve veri analizlerine dair bilgi ve tecrübe açısından yeterli kadromuz gerekli analizlerin en sağlıklı şekilde yapılmasına yardımcı olmaktadır.
  • Anket Çalışmaları: Her türlü anket ve saha araştırmalarımız işinde uzman, çok sayıda çalışanımızca itinayla gerçekleştirilmektedir.
  • Çeviri Hizmetleri: İngilizce, Almanca, Fransızca, İtalyanca, Arapça, Çince, Japonca, Rusça, Osmanlıca gibi birçok farklı dildeki metinleriniz için akademik çeviri desteğimiz vardır.
  • Makale Editörlüğü: Her türlü makalenizin ve içeriklerinizin editörlüğü, imla ve yazım kurallarına uygunluk denetimi profesyonel ekibimizce yerine getirilmektedir.
  • Ödev Hazırlama: Ön lisans, lisans, yüksek lisans, doktora gibi bütün öğrenim dönemlerinde ödevlerinizin hazırlanmasına yardımcı oluyoruz. Böylece zamandan ve zahmetten kurtulmanıza yardımcı oluyoruz.
  • Görsel İletişim Tasarımı: Uzman ekibimizle teknoloji ve tasarımı birleştirerek yaratıcı bir süreç ortaya koyuyor, uzman ekibimizle her türlü tasarım ihtiyacında yanınızda oluyoruz.
  • Grafik Tasarım: En son teknolojileri kullanarak her türlü grafik ve görsel tasarım ihtiyaçlarınızda beklentilerinizin üzerinde sonuçlara imza atıyoruz.

Tez Hazırlama Hizmetleri’nin Ayrıcalıklı Dünyası

Tez hazırlama hizmetleri firmamızla bugüne kadar ardımızda yüzlerce mutlu müşteri bıraktık ve %100 müşteri memnuniyeti sağladık. Bunu başarmış olmamızda birtakım hususlar öne çıkmakta ve bunlar hem bizi hem de müşterilerimizi ayrıcalıklı kılmaktadır.

İnsan kaynaklarımız en büyük zenginliğimizdir. Her biri alanında uzman, deneyim sahibi, tecrübeli, kendini sürekli geliştiren ve özverili bir kadroya sahibiz. Kendi alanında deneyim sahibi akademik kadromuzla bütün projelerimizin kusursuz olmasına azami dikkat ediyor, geniş kadromuzla farklı alanlarda gelen bütün talepleri karşılıyoruz.

Bizler iletişime büyük önem veriyor, çağımızın olanaklarını fazlasıyla kullanıyoruz. Bizimle iletişime geçtiğiniz andan çalışmanızın tarafınıza teslimine kadar uzmanlarımızla her zaman iletişime geçebilirsiniz. Böylece taleplerinizi, isteklerinizi iletebilir, aklınıza takılanları sorabilir ve çalışmalarınızın istediğiniz gibi gitmesini sağlayabilirsiniz.

Firmamız kurumsal anlamda hizmet vermektedir. Bu sayede almış olduğunuz bütün hizmetler karşılığında fatura kesilebilmektedir. Zamanında teslimata azami dikkat edilmekte, çalışmalarınız söz verdiğimiz tarihte eksiksiz ve bütün kontrolleri gerçekleştirilmiş olarak tarafınıza teslim edilmektedir. Tez, ödev gibi bütün çalışmalarımız lisanslı yazılımlarla kontrol edilmekte, intihal oranları belirlenmekte, özgün çalışmalara sahip olmanız sağlanmaktadır.

En Uygun Fiyatlar

Tez hazırlama hizmetleri firmamızı öne çıkaran en temel hususlardan birisi uygun fiyatlarımızdır. Kaliteden taviz vermeden her zaman sizlere en uygun fiyatlarla yardımcı olmaya çalışıyoruz. Çalışmalarınızın özelliklerine, alanına, sayfa sayısına, teslimat süresine göre ücretlendirme yapıyor, taksitli ödeme gibi fırsatlarla ödeme hususunda her türlü kolaylığı sağlıyoruz. Bütün bu ayrıcalıklar için bir telefon ya da mail kadar yakınınızda bulunuyoruz.