TEZ HAKKINDA BİLGİLENDİRME YAZISI

Tez talep formunu doldurduktan sonra gerekli tüm bilgileri alanında uzman akademik seviyede hocalarımıza iletiyoruz. İşe başlamadan önce sizleri bu işi yapacak olan akademik seviyede hocamız ile telefonda görüştürüyoruz. Bu aşamada çalışmanız ile ilgili gerekli tüm bilgileri eksiksiz olarak aktarmanız önemlidir.

İçerik hazırlanması amacıyla yüksek lisans tezlerinden 150 TL, doktora tezlerinden 350 TL kaparo alınarak işe başlanmaktadır. Alınan kapora karşılığında, içindekiler ve giriş sayfası haricinde yazılan 1. bölüme ilişkin 2 sayfa ile tezin nasıl yazıldığını da görmüş oluyorsunuz. Tezinize ilişkin olarak içindekiler ve giriş sayfasının değiştirilmesi durumunda herhangi bir ödeme yapmıyorsunuz. Ancak içindekiler ve giriş sayfası hocanız tarafından kabul edilmez ve bizi bu süreç içerisinde bilgilendirmezseniz (bu sürede işe devam ettiğimiz için) verdiğiniz ücret boşa gidebilir. Bu nedenle tezinizin içeriği danışman hocanız tarafından kabul edilmeden tez yazımınıza devam etmiyoruz. Ayrıca tezinizle ilgili tarafınıza taksitlendirme imkânı sağlıyoruz.

En önemli husus işinizi akademik seviyede yapalım, siz de reklamımızı yapın.

[]
1 Step 1
TEZ TALEP FORMU
İLETİŞİM: 0850 304 46 89
E-Posta: bilgi@tezhazirlamahizmetleri.com
Adınız :
Soyadınız:
Telefon:Telefon numaranızı 05XX XXX XX XX şeklinde giriniz
Konu:Tezinizin Konusu
Hangi Bölüm Hocası Gerekmektedir:Alternatif Bölümler Varsa Belirtiniz.
Tezin Türü :Doktora, Yüksek Lisans vb.
.
Hangi Üniversitenin Tez Formatı:Daha evvel hocanız tarafından kabul görmüş tez, proje veya makale örneğini göndermeniz daha sağlıklı olacaktır
Sayfa Sayısı:
Teslim Tarihi:
Üniversitenizin İntihal Oranı:
Tezinizin Dili:
TEZ BİLGİLERİ:Tezle ilgili söylemek istediklerinizin hepsini bu bölüme yazıp ayrıca ek dosya bildirimleri varsa gönderebilirsiniz
0 /
Dosya Yükle
BİLGİLENDİRME

FORMU OKUYUP KABUL ETMEDEN PARA YATIRMAYIN. (10. MADDEYİ DETAYLI OKUMANIZ GEREKMEKTEDİR)

1- Tezin teslim edilmesi noktasında, bazı öğrenci arkadaşlar tarafından tezinin belli bir süre içerisinde teslim edilmesi gerektiği bildirilmiştir. Tezin teslim edilmesi noktasında, tarafımızca verilen sizlerin danışman hocaları ile yapılan GERİ DÖNÜŞÜN de ayrıca eklenmesi gerekmektedir.

2- Çalışma ile ilgili ödeme yaptığınızda isim ve miktar belirterek bizi SMS yolu bildirmeniz gerekmektedir.

3- Özellikle Türkçe ve Edebiyat alanında kaynağa, dipnota dayalı olmayan; kültürel birikim ve üst düzey yorum gerektiren tez ücretleri konu ve de içeriğe göre farklıdır. Ücret danışman hocalarımızın detaylı incelemeleri sonucunda belirlenmektedir.    

4- Telefonda danışman hocalarımız ile konferans görüşmelerinin; tezin alınması aşaması ve tezin bitim noktasında ve acil durumlarda yapılması gerekmektedir. Diğer zamanlarda ise görüşlerinizi, söylemek istediklerinizi mail ile bildiriniz. Hocalarımız tarafından size geri dönüş sağlanacaktır. Bu nokta da maillerinizi kontrol etmeniz gerekmektedir. 

5Tez çalışmasında analiz kısımlarını kendiniz ve başkasına yaptırmanız durumunda tezle birleştirilip tartışma ve sonuç kısımlarının yazılması tarafımıza ait değildir.

6- İçerik hazırlanması amacıyla yüksek lisans tezlerinden 150 TL, doktora tezlerinden 350 TL kaparo alınarak işe başlanmaktadır. Her bölüm için ÜCRET YATIRILMADAN tez yazımına devam edilmemektedir. Tezlerinizde kaynakça (kullanılacak tezlerin referansları) her bölüm yazıldıkça birlikte gönderilecektir. İçindekiler ve Kaynakça yazımları da tez sayfasına dahildir. Tezinizin kapak, teşekkür sayfası gibi iletişim bilgilerini gösteren kısımlar tarafımızdan yapılmamaktadır.

7- Tezin konusu, kurgusu, çerçevesi ve sistemi baştan sizin isteğinize göre oluşturulduğu halde tezin ortasında veya bitiminde değişiklik talepleri gelmektedir. Bu da bir tez için harcanan çalışma süresini ve emeğini adeta ikinci hatta üçüncü bir tez daha hazırlanmış kadar artırmaktadır. Teziniz sizin istediğiniz kurguda ve çerçevede yapıldığı halde tezinize sizden veya danışman hocanızdan kaynaklanacak yeni ekleme ve kurgusal değişiklikler ilave bir zaman ve emek harcanması oluşturacağı için bu ek çalışmaların karşılığına göre de ek ücret alınacaktır. Teziniz bittikten sonra yapılacak kurguyu bozmayan ve küçük değişikliklerden (EN FAZLA 1 KEZ OLDUĞU TAKDİRDE) ek ücret talep edilmeyecektir. İçindekiler bölümü, tezin konusu, amacı ve yöntemine ilişkin içerik sizin tarafınızdan kabul edildiği takdirde tezinizde daha sonraki aşamalarda SİLİNECEK BAŞLIKLAR bizim sorumluluğumuzda değildir. Tezin teslim tarihinden itibaren en geç 2 AY GEÇTİKTEN SONRA düzeltme ile ilgili olarak (ücretini vermiş olsanız dahi), tarafımıza dönüş yaptığınız takdirde, tarafımızdan tezinize devam etme veya düzeltme durumu zorunluluğu bulunmayıp böylesi bir durumda ek ücret talep edilecektir.

8- İntihal oranı değişiklik göstermekte %15-%30 arasında değişmektedir. %15'İN ALTINDA İSTENİLDİĞİ TAKDİRDE bildirilmelidir, bu durumda farklı fiyat uygulanması gerekmektedir. İntihal oranının düşürülmesi istenildiği takdirde (genellikle böyle bir durum söz konusu olmamakla birlikte) intihal raporunu turnitin portalından geçirdikten sonra (intihal yerlerini gösterir bir şekilde) tarafımıza bildirmeniz gerekmektedir. 

9- Öğrenci en başından İngilizce ve Türkçe kaynak kullanım oranını belirtmediği sürece hoca istediği kaynakları kullanmakta özgürdür. Tez esnasında kullanılan kaynakları firmamız fiziksel olarak size sağlamakla yükümlü değildir. Kaynak sayısı sınırlanmadığı sürece hoca kaynak sayısını kendisi belirleyecektir.

10Alınan kapora karşılığında, içindekiler ve giriş sayfası haricinde yazılan 1. bölüme ilişkin 2 sayfa ile tezin nasıl yazıldığını da görmüş oluyorsunuz. 1. bölüme ilişkin 2 SAYFALIK YAZIYI DA İNTİHAL (TURNİTİN) PROGRAMINA SOKMANIZ GEREKMEKTEDİR. Yazım ile ilgili herhangi bir sıkıntınız olursa 1. bölüme ilişkin taksit parasını yatırmamanız, aksi halde böylesi bir durumun gerek bize, gerekse sizlere zarar getireceğini vurgulamak isterim. İntihal raporunu teziniz bittikten sonra değil parça başı işlerde değerlendirmeniz gerekmektedir.

    Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürlerr
                                                                                                               TEZ HAZIRLAMA MERKEZİ

Previous
Next